Pirkšanas noteikumi e-veikals santehnikarokasgramata.lv

Pārdevējs – UAB “Super namai”
PVN: LT100004691313, CRN: 302333597
Adrese: Lazdynu iela 21-111, LT-04129 Viļņa, Lietuva
Tel.: +370 666 84444, info@santehnikarokasgramata.lv

Vispārīgi noteikumi

 1. Šie noteikumi nosaka tiešsaistes veikala santehnikarokasgramata.lv izmantošanas noteikumus, kas pieejami vietnē www.santehnikarokasgramata.lv .
 2. Lai izmantotu tiešsaistes veikalu, Klientam pašam vajadzētu piekļūt datora stacijai vai termināla ierīcei ar piekļuvi internetam.
 3. Saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem UAB “Super namai” paturtiesības ierobežot pakalpojumu sniegšanu, izmantojot tiešsaistes veikalu, cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem. Šajā gadījumā potenciālajiem klientiem tiks paziņots par iepriekš minēto.
 4. Klienti var piekļūt šiem noteikumiem jebkurā laikā, izmantojot saiti tīmekļa vietnē www.santehnikarokasgramata.lv , tos lejupielādēt un izdrukāt.

Tiešsaistes veikala lietošanas noteikumi

 1. Nosacījums sākt izmantot tiešsaistes veikalu ir www.santehnikarokasgramata.lv apmeklējums.
 2. Reģistrācijas nosacījums ir piekrist Noteikumu saturam un sniegt personas datus, kas atzīmēti kā obligāti.
 3. UAB “Super namai” var atņemt Klientam tiesības izmantot Interneta veikalu un var nekavējoties ierobežot viņa piekļuvi dažiem vai visiem Interneta veikala resursiem, ja Noteikumi tiek pārkāpti. Un jo īpaši, ja klients:
  • tiešsaistes veikalā sniedza nepatiesus, neprecīzus vai novecojušus datus, kas maldina vai aizskar trešo personu tiesības,
  • ar tiešsaistes veikala starpniecību ir pārkāpis trešo personu personiskās tiesības, jo īpaši citu tiešsaistes veikalu klientu tiesības;
  • rīkojas nepareizi, kas, pēc UAB „Super namai” domām, neatbilst piemērojamajiem tiesību aktiem vai vispārējiem interneta lietošanas principiem vai sabojā UAB „Super namai” reputāciju.
 4. Lai nodrošinātu ar tīmekļa vietnē sniegtajiem pakalpojumiem saistīto ziņojumu un datu pārsūtīšanas drošību, tiešsaistes veikals veic tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas ir samērīgi ar sniegto pakalpojumu drošības līmeni, jo īpaši novēršot nepiederošām personām iespēju iegūt informāciju un tiešsaistē nosūtīto personas datu modificēšana.
 5. Pasūtītājam jo īpaši:
  • nesniegt un nepārsūtīt ar likumu aizliegtu saturu, piemēram, saturu, kas veicina vardarbību, ir apmelojošs vai pārkāpj citas trešās puses tiesības
  • tiešsaistes veikala izmantošana tādā veidā, kas netraucē tā darbību, jo īpaši izmantojot īpašu programmatūru vai ierīces,
  • neveic tādas darbības kā nevēlamas komercinformācijas (surogātpasta) sūtīšana vai publicēšana tiešsaistes veikalā,
  • izmantojot tiešsaistes veikalu citiem klientiem un UAB “Super namai” neērti.
  • jebkura tiešsaistes veikala satura izmantošana tikai personīgai lietošanai,
  • izmantot interneta veikalu tādā veidā, kas atbilst Polijas Republikas teritorijā spēkā esošajiem likumiem, noteikumiem un vispārējiem interneta izmantošanas principiem.

Piegāde

 1. Preces tiek piegādātas uz Klienta norādīto adresi, veicot Pasūtījumu.
 2. Pasūtīto Preču piegāde notiek ar DPD kurjeru.
 3. Pasūtījumi Latvijā tiek piegādāti bez maksas.
 4. Piegādes izmaksas tiks norādītas pasūtīšanas laikā.
 5. Piegādes laiks ir no 2 līdz 3 darba dienām no dienas, kad Klients nosūta Pasūtījumu.

Cenas un maksāšanas veidi

 1. Preču cenas ir norādītas eiro (ieskaitot PVN likmi).
 2. Klientam ir iespēja apmaksāt pasūtījumu, izmantojot tiešsaistes banku, izmantojot “Paysera” maksājumu sistēmu https://www.paysera.lt/v2/lv-LT/par-mums .

Preču atgriešanas vai preču apmaiņas nosacījumi

 1. Preču atgriešanas termiņš ir 14 dienas – pirktās preces e-veikalā www.santehnikarokasgramata.lv klientam ir iespēja atgriezties vai nomainīt 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.
 2. Preces var atgriezt vai apmainīt tikai tad, ja tās nav bojātas.

Preču atgriešanas un apmaiņas procedūra:

 • Sazinieties ar mums pa e-pastu info@santehnikarokasgramata.lv un īsi aprakstiet situāciju..
 • Atbildīgais darbinieks jums e-pastu nosūtīs atgriešanas veidlapu, kas jums būs jāaizpilda un jānosūta atpakaļ ar parakstu.
 • Jūsu pieteikums tiks izskatīts divu darba dienu laikā.
 • Pēc tam tiks nosūtīta detalizēta informācija par turpmākajām darbībām.

Personas dati

 1. Uzņēmums UAB “Super namai” apstrādā no klientiem saņemtos personas datus, lai izpildītu saņemto pasūtījumu, kā arī (ja klients ir piekritis) nosūtīt informāciju par klienta produktiem elektroniskā veidā (iekšējā mārketinga vajadzībām).
 2. Klienta personas dati ir brīvprātīgi, bet nepieciešami pasūtījuma izpildei. Jo bez šiem datiem netiks slēgts līgums – pirkšana un pārdošana.
 3. UAB “Super namai” ir personas datu administrators.
 4. Klienta personas dati tiek apstrādāti:
  • laika grafiks, kas nepieciešams rīkojuma izpildei, kā arī pēc pasūtījuma izpildes, kas saistīts ar norēķiniem un prasījumu izpildi,
  • ar klienta piekrišanu personas dati tiek apstrādāti līdz piekrišanas atsaukšanai, un piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, kas veikta, pamatojoties uz piekrišanu, pirms tās atsaukšanas